WEMW apdovanojimą pretenduoja gauti Marijos Stonytės bei Tomo Smulkio filmų projektai

2017 m. sausio 22-24 dienomis Trieste vykstančiame koprodukcijos forume “WHEN EAST MEETS WEST (WEMW)” bus pristatyti geriausi 22 kino projektai iš 15 pasaulio šalių. 

Forumas suburs daugiau nei 350 kino industrijos atstovų iš 30 pasaulio šalių. Jame dalyvaus ypač daug Prancūzijos bei Lietuvos, Latvijos, Estijos atstovų.  Lietuvos bei Latvijos kino centras, Estijos kino institutas šiais metais  WEMW forume dalyvauja kaip oficialūs partneriai.

 “Šias metais kaip niekada buvo ypač sunku atrinkti ir įvertinti pateiktas paraiškas. Tačiau esame laimingi atrinkę šiuos 22 projektus, kuriuos kūrė talentingi prodiuseriai bei režisieriai. Dabar aktyviai ruošiamės renginiui, bendraujame su atrinktų projektų komandomis, partneriais”, - teigė festivalio vadovas Alessandro Groppler.

Geriausiems projektams bus įteikti FLOW postprodukcijos bei TRL Espresso, HBO Europe apdovanojimai,  EAVE 2017 stipendija. 2017 m. įsteigti dar 2 nauji apdovanojimai: geriausias projektas bus apdovanotas 5000 EUR CNS įsteigtu piniginiu prizu, o geriausiai režisierei moteriai bus įteiktas Europos audiovizualinių kūrinių moterų organizacijos (EWA) įsteigtas piniginis prizas.

Tarp atrinktųjų projektų ir 2 lietuvių autorių filmų projektai: audiovizualinių kūrinių autorių teisių asociacijos AVAKA narės Marijos Stonytės projektas „Gentle Warriors“ (prodiuseris „Moonmakers“) bei Tomo Smulkio „People We Know Are Confused“ projektas (prodiuseris „Just a Moment“). Daugiau skaitykite čia >>>

22 filmų projektai, atrinkti į WEMW 2017 m.:
Gentle Warriors - Marija Stonytė 
Prodiuseris „Moonmakers“ (Lietuva)

People We Know Are Confused - Tomas Smulkis
Prodiuseris „Just a Moment“ (Lietuva)

About the End - Cristina Picchi 
Prodiuseriai: „Soda Pictures“ (Didžioji Britanija), „Indyca“ (Italija), „Annick Blanc“ (Kanada)

Alfa - Una Gunjak 
Prodiuseriai: „SCCA/pro.ba“ (Bosnija ir Hercogovina), „Nukleus Film“ (Kroatija)

Before Father is Back - Mari Gulbiani 
Prodiuseriai:„Nushi Film“ (Gruzija), „Lufilms“ (Prancūzija), „Filmpunkt“ (Vokietija)

Children of Talsinki - Moonika Siimets 
Prodiuseris „Amrion“ (Estija)

Dead Woman - Kadri Kõusaar
Prodiuseris „Meteoriit“ (Estija)

Flesh Out - Michela Occhipinti 
Prodiuseris „Vivo Film“ (Italija)

I Will Cross Tomorrow - Sepideh Farsi 
Prodiuseris „Ciné-Sud Promotion“ (Prancūzija)

Insect Night - Laila Pakalnina 
Prodiuseris „Hargla Company“ (Latvija)

Lust for Life - Radovan Síbrt 
Prodiuseris „Pink Productions“ (Čekija)

Madame Luna - Binyam Berhane 
Prodiuseris „Momento Film“ (Švedija)

Montaigne - Luca Ferri 
Prodiuseris „Effendemfilm“ (Italija)

Our Father - Márton Vízkelety, Julianna Ugrin
Prodiuseris „Éclipse Film“ (Vengrija)

Queens - Stefan Bohun
Prodiuseris „Mischief Films“ (Austrija)

Solving My Mother - Ieva Ozolina
Prodiuseris „FA Filma“ (Latvija)

Telephone Suicides - Sandra Gugliotta
Prodiuseris „Ojoblindado“ (Argentina)

The Pass - George Ovashvili
Prodiuseriai: „Wagonnet“ (Gruzija), „Arizona Productions“ (Prancūzija)

The Users - Ivan Ikic
Prodiuseris „Sense Production“ (Serbija)

The Wind - Michal Bielawski
Prodiuseris „Telemark“ (Lenkija)

Wishing on a Star - Peter Kerekes
Prodiuseriai: „Videomante“ (Italija), „Mischief Film“ (Austrija), „Peter Kerekes Film“ (Slovakija)

Zuhal nazli - Elif Durlu
Prodiuseris „Istos Film“ (Turkija)